چای لنگر کتاب 20 باران20 سبزی خردکن سه کیلویی. سیم کارت همراه اول 911 . چرخ خیاطی کار کرده دست دوم . چای لنگر. .میز چرخ خیاطی تاشو کم جا.حلیه القران .فلش اچ پی. کابل وی جی آ .کامپیوتر کارکرده ساعت دیواری بی صدا.
تایید
logo-samandehi
logo-samandehi
کتاب:در کربلا چه گذشت؟
کتاب:در کربلا چه گذشت؟

کتاب:در کربلا چه گذشت؟

كد محصول : 1080
قيمت : 25,000 تومان
0
از 0 نظر

کتاب:در کربلا چه گذشت؟ ترجمه نفس المهموم نویسنده:حاج شیخ عباس قمی مترجم:آیت الله محمد باقر کمره اینام کتاب:در کربلا چه گذشت؟
ترجمه نفس المهموم نویسنده:حاج شیخ عباس قمی
مترجم:آیت الله محمد باقر کمره ای
فصل چاپ:تابستان نوبت چاپ:بیست و سوم
سال چاپ :1386
چاپخانه:اسوه
قطع:وزیری
تیراژ:50000 نسخه
تعداد صفحات:688
صفحه زبان کتاب:فارسی
شمه ای از کتاب:این مجموعه ترجمه کتاب «نفس المهموم» اثر مرحوم حاج شیخ عباس قمی؛ و از جمله مقاتل نوشته شده در اثر حاضر است.
اهمیت پاسداشت شعائر اسلامی ما را بر آن می دارد که وقایع را درست و دقیق به نگارش درآوریم تا آیندگان، هم به اهمیت موضوع؛ و هم به عظمت وقایع گذشته پی برده و آن را شمع فروزان مسلمانان بعد از خود قرار دهند، چرا که این غفلت ها و عدم توجه صحیح به برخی مسائلی مذهبی و تاریخی است که ما را در شناخت و تعیین راه درست و حق دار مشکل می کند.
بنابراین مترجم محترم سعی کرده است با نهایت دقت و نیز برای سهولت در امر فهم و بنا به اهمیت وقایع و موضوعات این مجموعه را تهیه کند.
ضمناً در پایان، ترجمه کتاب «نفثه المصدور» که متمم کتاب حاضر و از آثار دیگر مرحوم مولف است آورده شده؛ تا مورد استفاده کامل خوانندگان قرار گیرد.

برچسب هاي :
شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
امتياز محصول

نظر و کامنت
كد امنيتي