5391204 کتاب 20 باران20 سبزی خردکن سه کیلویی. سیم کارت همراه اول 911 . چرخ خیاطی کار کرده دست دوم . چای لنگر. .میز چرخ خیاطی تاشو کم جا.حلیه القران .فلش اچ پی. کابل وی جی آ .کامپیوتر کارکرده ساعت دیواری بی صدا.

خبر : گیلان قوت را بشناسیم (یاسمین)

1394/12/05 - 22:24:40
شرکت گیلان قوت صنایع تبدیلی غذا ، در شاخه شیرینی و شکلات در این خانواده توسط حاج رحیم احمدزاده فر در سال 1344 با تاسیس اولین کارگاه بیسکویت سازی در محله انبار نفت شهر رشت شروع گشته و ایشان کار حرفه ای خود را با تولید و بسته بندی انواع بیسکویت با نام تجارتی “ سیتا ” آغاز نمود .


 

نوشته شده توسط دپارتمان پشتیبانی

 

بازدید: 920

شرکت گیلان قوت

صنایع تبدیلی غذا ، در شاخه شیرینی و شکلات در این خانواده توسط حاج رحیم احمدزاده فر در سال 1344 با تاسیس اولین کارگاه بیسکویت سازی در محله انبار نفت شهر رشت شروع گشته و ایشان کار حرفه ای خود را با تولید و بسته بندی انواع بیسکویت با نام تجارتی “ سیتا  آغاز نمود . 

و ده سال بعد ایشان مجتمع صنایع غذایی شمال را پایه گذاری نمودند که انواع آدامس و ویفر و فرآورده های کاکائویی در انجا تولید و بسته بندی می گردید. سپس در سال 1371 شرکت تولیدی و صنعتی گیلان قوت توسط ایشان و فرزند ارشدشان آقای مهندس محمد احمدزاده فر به عنوان مدیرعامل در زمینی به مساحت 38,500 مترمربع با زیربنایی افزون بر 10 هزار مترمربع تاسیس گردید و در تمامی این سال ها با تدبیر و تلاش مستمر بنیانگذاران این مجموعه صنعتی و با بهره گیری از مدیران دلسوز و کارکنان زحمتکش آن توانسته اند تا آنجا که مقدور بوده ، از گزند حوادث و افت و خیزهای اقتصادی در امان بمانند و با صداقت و اقتدار اعتماد مصرف کنندگان را نسبت به برند خوشنام “ یاسمین ” در صنعت شیرینی و شکلات جلب و زمینه رضایتمندی مشتریان خود را فراهم آورند . در همین راستا در طی نیم قرن که از تولید محصولات آن می گذرد ، تمامی تلاش بانیان این مجموعه صنعتی این بوده است که خالصانه به دنبال کارآفرینی و اشتغال باشند.

شایان ذکراست که همسو با تحقق ایجاد و توسعه بازارهای هدف جدید و استفاده از ظرفیت های خالی خطوط تولید ، این شرکت با انعقاد قرارداد با مراکز پخش شاخص کشور مبادرت به تولید و بسته بندی با برند های معتبر نموده که به دلیل کیفیت بالای محصول در صنعت پخش کشور ، برندهای مذکور ، در بازار هدف خوش درخشیده اند. 

http://www.gilanghoot.com/index/fa/  سایت شرکت گیلان یاقوت

1394/12/05 - 22:24:40
برچسب هاي خبر :شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي